Bakırköy Kurye

Bakırköy, sınırları içerisinde istediğiniz adresten teslim aldığımız paketleri aynı gün içerisinde alıcısına teslim ediyoruz Kurye talebinizi bize telefon, veya e-posta, uygulaması, üzerinden ilettiğinizde gönderinin alınacağı adrese en yakın moto kuryeyi size yönlendiriyoruz Teslim tutanağı karşılığında gönderiyi alan arkadaşımız hızla alıcısına ulaştırdıktan sonra teslim edildiğine dair bilgiyi sisteme giriyor ve bu bilgi size e-posta olarak gerçek zamanlı iletiyoruz. İstanbul içi ve çevresi moto kurye hizmeti size bir telefon kadar yakın Ulaş Kurye şirketi kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli kuryecilik felsefesi tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Firmamız motorize, eğitimli ve uzman kadrosuyla, kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenilir ve ekonomik taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Ticaret ve alışverişin kalbinin attığı büyük şehirlerde kurye son yıllarda en büyük ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Moto Kurye ekibimiz tüm bu sektörleri özenle takip eder ve sizlere nitelikli, ayrıcalıklı ve sorunsuz çözümler sunar. İstanbul için gönderiniz varsa Ulaş kurye farkı ile dilediğiniz zaman en uygun fiyatlarla vede en hızlı şekilde teslimatını yaptıra bilirsiniz İstanbul içi tüm gönderileriniz için bize ulaşın çok kısa bi süre zarfında teslimatını gerçekleştirelim. Ulaş Kurye İstanbul’da çözüm Ortağınız Olmaya Devam Ediyor :

Ulaş Moto Kurye‘ Karmaşık istanbul trafiginde, kurumsal ve bireysel müşterilerine ofis boy ve özel kargo dağıtım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sunmuş olduğu Moto Kurye Hizmeti yanısıra uçak kargo hizmetide vermektedir…

× Ulaş Kurye
İLETİŞİM

İletişim